„Jurnalul unei soții (aproape) inocente” – Recenzie Patricia Lidia

Patricia Lidia a citit recent cartea „Jurnalul unei soții (aproape) inocente” și a scris despre ea o părere sinceră și foarte frumoasă. Mă bucur enorm să văd că o recomandă și că i-a plăcut. Cartea s-a vrut a fi una relaxantă și lejeră, iar din recenzia Patriciei Lidia reiese că exact asta și transmite cititorilor.
Mă bucur atunci când cititoarele spun că s-au regăsit în carte, pentru că mi-am dorit ca ele să simtă că Delia, protagonista, este în fiecare femeie, într-un fel sau altul. Vă invit să citiți recenzia de pe blogul Patriciei Lidia.



